Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Dzisiaj jest: 28 Wrzesień 2023    |    Imieniny obchodzą: Marek, Wacław
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Spis Powszechny 2021 – o co zapyta i czy można odmówić rozmowy? PDF Drukuj Email

Rachmistrz telefoniczny – o co zapyta i czy można odmówić rozmowy?

Osobom, które nie spisały się jeszcze w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), pomogą rachmistrzowie telefoniczni. Od początku maja zaczną dzwonić do mieszkańców z nr telefonu 22 828 88 88. Ze względu na wspólne zdrowie jest to obecnie jedyna forma pracy rachmistrzów. Warto wiedzieć wcześniej, jakich pytań się spodziewać i czy możemy prosić rachmistrza o inny termin rozmowy.

 

Więcej…
 
Spis Powszechny 2021 –Dzwoni rachmistrz? Sprawdź jego tożsamość i się spisz! PDF Drukuj Email

 

Dzwoni rachmistrz? Sprawdź jego tożsamość i się spisz!

Osoby, które nie wypełniły jeszcze obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), powinny spodziewać się telefonu od rachmistrza. Jego tożsamość będzie można sprawdzić na kilka sposobów.

Więcej…
 
Spis Powszechny 2021 – Spisz się przez Internet i wygraj samochód! PDF Drukuj Email

 

Biorąc udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) przez Internet, nie tylko realizujesz obywatelski obowiązek, ale również masz szansę na spełnienie motoryzacyjnego marzenia! Główną nagrodą loterii NSP 2021 są samochody osobowe. Oprócz auta można wygrać również bony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł.

 

Więcej…
 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – Rachmistrzowie spisowi rozpoczną pracę w maju PDF Drukuj Email

Najważniejsze metody Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to samospis internetowy i spis przez telefon. Spisywaniem mieszkańców Polski będą się też zajmować rachmistrzowie. Ze względu na sytuację epidemiczną rozpoczną pracę na początku maja i będą się kontaktować WYŁĄCZNIE przez telefon.

 

Więcej…
 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – Porady dla seniorów PDF Drukuj Email

 

 

Narodowy Spis Powszechny 2021 – Porady dla seniorów

 

 

Więcej…
 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon! PDF Drukuj Email

 

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

Więcej…
 
Korzystaj z usług korzystaniu e-urząd PDF Drukuj Email 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – spis bezpieczny dla seniorów PDF Drukuj Email

 

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021) może być dla przestępców okazją do podobnych oszustw i wyłudzeń. Dlatego zachęcamy, by podczas NSP 2021 nie tylko z poczucia odpowiedzialności, ale też dla własnego bezpieczeństwa, jak najszybciej wypełniły obowiązek spisowy i nie czekały na kontakt ze strony rachmistrza.

Więcej…
 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – Jak wziąć udział w NSP PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 3 z 5