Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon! PDF Drukuj Email

 

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

Więcej…
 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – spis bezpieczny dla seniorów PDF Drukuj Email

 

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021) może być dla przestępców okazją do podobnych oszustw i wyłudzeń. Dlatego zachęcamy, by podczas NSP 2021 nie tylko z poczucia odpowiedzialności, ale też dla własnego bezpieczeństwa, jak najszybciej wypełniły obowiązek spisowy i nie czekały na kontakt ze strony rachmistrza.

Więcej…
 
Korzystaj z usług korzystaniu e-urząd PDF Drukuj Email 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – Jak wziąć udział w NSP PDF Drukuj Email

 
Narodowy Spis Powszechny 2021 – Twoje dane będą bezpieczne! PDF Drukuj Email

 

Informacje zbierane podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) będą podlegać rygorystycznej ochronie. Gwarantują to zarówno zapisy prawne nakładające m.in. bezwzględny obowiązek zachowania tajemnicy statystycznej, jak i zabezpieczenia informatyczne blokujące osobom niepowołanym dostęp do danych spisowych.

Więcej…
 
Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania? PDF Drukuj Email

 

Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem. Przede wszystkim badana będzie sytuacja rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa wszystkich mieszkańców Polski. Udzielone odpowiedzi będą bezwzględnie chronione tajemnicą statystyczną.

Więcej…
 
KOMUNIKAT PDF Drukuj Email

Ostrów Mazowiecka, dn. 04.11.2020r.

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zachęca Kontrahentów naszej Spółki do załatwiania spraw telefonicznie  pod numerem 29 746 20 43 lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Klientów opłacających rachunki prosimy o dokonywanie wpłat na konto bankowe w BS Ostrow Maz. nr 62 8923 0008 0023 12 28 2000 0001.

Jeżeli sprawa wymaga osobistego stawiennictwa, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu skrócenia wizyty w firmie do niezbędnego minimum.

Prezes Zarządu

Wojciech Tyl

 
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 PDF Drukuj Email

 

1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy. Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu.

 

Pismo Burmistrza Miasta.pdf

 

Więcej…
 
Oferta pracy na stanowisko monter PDF Drukuj Email

 

Ostrów Mazowiecka, dn. 26.10.2020r.

Zakład  Energetyki  Cieplnej  Spółka  z o.o.  w  Ostrowi  Mazowieckiej  przyjmie  pracownika na  stanowisko  montera  do  obsługi  urządzeń  ciepłowniczych w  systemie pracy  trzyzmianowym. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

Osoby  zainteresowane prosimy  o  składanie CV  w  sekretariacie  ZEC Sp. z o.o. w Ostrowi  Maz. ul. H. Trębickiego 3  lub  na  adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. nie przekraczalnym terminie do  12.11.2020r. Prosimy  o  dołączenie  do  CV  klauzuli  wyrażającej  zgodę  na  przetwarzanie  danych  osobowych, oraz  zapoznanie  się  z  klauzulą  informacyjną  dotyczącą  ochrony  danych  osobowych, znajdującą się  na  naszej  stronie  internetowej.

Mile widziane uprawnienia SEP oraz doświadczenie w branży.

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 3 z 5